13 listopada 2021 Udostępnij

Prezent godny absolwenta: Dlaczego złoto i srebro są świetnym prezentem na zakończenie studiów?

Twój świeżo upieczony absolwent zasługuje na prezent, którego nigdy nie zapomni - prezent z okazji ukończenia studiów w postaci złota lub srebra. W przeciwieństwie do karty podarunkowej czy książki, prezent z metali szlachetnych nie zniknie z tego świata ani z pamięci obdarowanego.

Amerykanie wydali ponad 5 miliardów dolarów na prezenty z okazji ukończenia studiów, według National Retail Federation. Ale jak wiele z tych prezentów jest naprawdę cenionych rok później? Możesz się założyć, że absolwenci będą przypisywać wyższą wartość do prezentu ze złota lub srebra!

Dlaczego więc metale szlachetne, takie jak złoto i srebro, są idealnym prezentem dla Twojego ulubionego absolwenta? Przeanalizujmy cztery powody, dla których złoto i srebro są na szczycie klasy prezentów na zakończenie studiów.

1. Złoto i srebro przemawiają do studentów historii.

1 uncja. Złota moneta American Buffalo, rewers

Przez całą historię ludzie pożądali złota i srebra. Wszczynali wojny, żeglowali po świecie i walczyli o prawo do ich posiadania. Dlaczego więc nie podarować swojemu ulubionemu gradowi kawałka historii?

Weźmy, na przykład, 1 uncję złota American Buffalo Coin. Złota moneta American Buffalo. Moneta Złoty Bawół sięga 1913 roku (za prezydentury Woodrowa Wilsona), kiedy to projekt zadebiutował. Ta pierwsza w historii moneta z 24-karatowego złota, wydana w 2006 roku, czerpie inspirację z jednego z najsłynniejszych wzorów, jakie kiedykolwiek zostały wybite przez Mennicę Amerykańską.

2. Złoto i srebro przemawiają do studentów muzyki.

1 uncja. Austriacka złota moneta filharmoniczna, przód

Złota lub srebrna moneta może być muzyką dla uszu (i oczu) studenta kierunków muzycznych - lub każdego konesera muzyki, nawet Twojego siostrzeńca grającego w garażowym zespole rockowym!

Jedna z najbardziej popularnych złotych monet na świecie, 1 uncja. Austriacka Złota Moneta Filharmoniczna, oddaje hołd bogatej historii muzyki tego europejskiego kraju.

Na awersie złotej monety "Austriaccy Filharmonicy" widnieją organy piszczałkowe, które służą jako centralny punkt Wiener Musikverein, sali koncertowej Filharmonii Wiedeńskiej. Tył monety przedstawia piękne interpretacje wiolonczeli, czterech skrzypiec, rogu wiedeńskiego, fagotu i harfy.

Jedną z największych zalet Złotej Monety Filharmonii Austriackiej jest to, że nie wymaga ona strojenia!

3. Złoto i srebro przemawiają do studentów klasyki.


1 uncja. Złota Amerykańska Moneta Orzeł i 1 uncja. Silver American Eagle Coin są doskonałym przykładem klasycznego powabu złota i srebra. Ludzie obracają złotem i srebrem od wieków. Wśród metali szlachetnych, są one prawdziwymi klasykami - podobnie jak dzieła takich autorów jak William Shakespeare, Mark Twain, Jane Austen i Charles Dickens są klasykami literatury.

Złota Amerykańska Moneta Orzeł, najlepiej sprzedająca się złota moneta w Stanach Zjednoczonych, jest okrzyknięta za klasyczny projekt, z Lady Liberty na froncie i rodziną łysych orłów na odwrocie. Srebrna Amerykańska Moneta Orzeł, wiodąca srebrna moneta na świecie, przedstawia spacerującą Lady Liberty z przodu i heraldycznego orła na odwrocie - równie klasyczny wygląd.

Obie te monety sprawiają, że stopień, jeśli chodzi o prezenty dla absolwentów.

4. Złoto i srebro przemawiają do dorosłych.

Czy Ci się to podoba, czy nie, Twój ulubiony absolwent dorasta. A jak wiadomo, dorośli ludzie muszą zacząć budować bogactwo tak szybko, jak tylko mogą. Złoto i srebro to praktyczne prezenty, które mogą pomóc Twojemu absolwentowi w budowaniu bogactwa.

"Podczas gdy ukończenie szkoły jest zwieńczeniem lat ciężkiej pracy, stanowi ono również początek nowej przygody" - zauważa Mennica Amerykańska.

Czy jest lepszy sposób, by nauczyć absolwenta jak budować i chronić bogactwo, niż podarowanie mu złota lub srebra, bezpiecznego aktywa, które może pomóc zdywersyfikować portfel młodego dorosłego? Badania pokazują, że dzisiejsze młode pokolenie jest już skłonne do alokowania złota i srebra jako zabezpieczenia przed spadkami na rynku, a także przyjmuje aktywa alternatywne jako całość. Jak mądre to jest?

Niezależnie od tego, czy Twój absolwent wybiera się na studia, czy też wkracza w świat pracy, uczci jego osiągnięcia idealnym prezentem - przemyślanym srebrnym lub złotym upominkiem z okazji ukończenia studiów od U.S. Money Reserve!

Redakcja Menni.pl