24 czerwca 2021 Udostępnij

Nowe zapasy - kupuj meksykańskie złote pesos za mniej

Ostatnio dodaliśmy kilka meksykańskich złotych pesos do naszych zapasów, które sprzedajemy po niesamowitych cenach! Jeśli poszukiwałeś zagranicznych złotych monet do swojej kolekcji, teraz masz okazję kupić meksykańskie złote pesos za mniej niż wynosi ich wartość rynkowa w Atlancie.

W naszych zasobach znajduje się kilka 10 meksykańskich złotych pesos, które są w przybliżeniu równowartością ćwierć uncji złota i jedna złota moneta 50 pesos, która jest równowartością 1,2 uncji trojańskiej złota. Jest to jedna z największych złotych monet emitowanych przez państwo dostępnych na rynku.

Dlaczego powinieneś rozważyć zakup meksykańskich złotych monet peso? Monety te są bardzo rozpoznawalne na całym świecie i są tylko nieznacznie mniej znane niż niektóre z innych popularnych monet zagranicznych, takich jak złote krugerrandy z RPA, kanadyjskie liście klonowe czy chińskie złote pandy. Dlatego też łatwo jest upłynnić te monety, jeśli i kiedy nadejdzie na to czas.

Nie tylko monety te są dobrze znane, ale ich waga, rozmiar i czystość są również gwarantowane przez rząd meksykański. Dlatego nie ma powodu, by kwestionować specyfikację tych monet, jak to się czasem zdarza w przypadku złotych monet bitych prywatnie.

peso

Co więcej, premia za meksykańskie złote pesos jest zazwyczaj niższa niż za niektóre z innych popularnych złotych monet bite przez rząd, co oznacza, że kupując meksykańskie złote pesos, możesz posiadać wysokiej jakości złotą monetę za mniejszą kwotę. W pewnym momencie wysokość premii prawdopodobnie wzrośnie z powodu jakości i dostępności tych monet.

Wreszcie, dlaczego kupować zagraniczne złote monety, a w szczególności meksykańskie złote pesos od Gold and Coin Buyers? Najważniejsze jest to, że sprzedajemy złote monety za mniej niż konkurencja. Jesteśmy w stanie to zrobić, prowadząc biznes o niskich kosztach i skupiając się na dużej ilości i niskich marżach, ponieważ wierzymy, że dodatkowy biznes, który zrobimy, z nawiązką zrekompensuje nasze mniejsze marże.

Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem meksykańskich złotych pesos za mniej, lub jakichkolwiek innych złotych monet, prosimy o kontakt z nami już dziś. Z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Ciebie i na Twój biznes.

Redakcja Menni.pl