24 października 2021 Udostępnij

Szybki przewodnik po tym, jak powstają srebrne monety

Kupowanie srebrnych monet może być ekscytujące. Srebrne monety są z natury piękne, od ich połysku po wygląd. W jaki sposób osiąga się takie szczegóły i co składa się na proces powstawania srebrnej monety? Dowiedz się, jak produkowane są najpopularniejsze srebrne monety w kraju i na co należy zwrócić uwagę przed zakupem srebrnych monet, zwłaszcza po raz pierwszy.

Mennica: Gdzie wszystko się zaczynaW

całym kraju znajduje się sześć zakładów Mennicy Stanów Zjednoczonych: w Waszyngtonie, Filadelfii, PA, Denver, CO, San Francisco, CA, West Point, NY i Fort Knox, KY, a każdy z nich ma określone zadania. Niektóre z nich służą głównie do przechowywania kruszcu, jak Fort Knox, podczas gdy inne skupiają się na administrowaniu i zarządzaniu całym systemem, jak to ma miejsce w Waszyngtonie. Mennica West Point jest odpowiedzialna za produkcję wszystkich srebrnych monet bulionowych nieobliczalnych i jednouncjowych, a także za produkcję całej rodziny monet Proof American Eagle. Wiele srebrnych monet U.S. Money Reserve jest produkowanych w Mennicy Amerykańskiej w West Point. Srebrne monety będące prawnym środkiem płatniczym mogą być również bite w innych znanych na całym świecie instytucjach menniczych, takich jak australijska Perth Mint.

Co to jest mennictwo?

Mennica to zakład produkujący monety, które mają być używane jako środek płatniczy. Jest to miejsce, gdzie pieniądze są wybijane. Odpowiednio, "bicie" jest procesem, w którym metal jest tłoczony i tworzony w monety.

Proces bicia: Jak powstają srebr

ne

monetyPoniżej opisano, w jaki sposób generalnie powstają srebrne monety, ale proces ten może się różnić w zależności od zakładu i rodzaju bitej mon

ety.

1. Artysta tworzy projekt monetyNajpierw

, moneta

musi zostać zaprojektowana. Niektóre monety, takie jak Srebrny Orzeł Amerykański, od dawna zachowują swój wzór i historyczne znaczenie. Na awersie Srebrnego Amerykańskiego Orła znajduje się nowoczesna interpretacja projektu Adolpha A. Weinmana, który był używany na półdolarówkach "Walking Liberty" w latach 1916-1947. Wzór ten został opisany przez Mennicę Amerykańską jako "postać Liberty w pełnym rozkroku, otulona fałdami flagi, z wyciągniętą prawą ręką i gałązkami lauru i dębu w lewej", symbolizująca zarówno chwałę cywilną, jak i wojskową. Rewers, przedstawiający heraldycznego orła z tarczą, został zaprojektowany przez rzeźbiarza-grawera Mennicy Stanów Zjednoczonych, Johna Mercanti. Orzeł ma strzały w prawym szponie i gałązkę oliwną w lewym. Moneta może być zaprojektowana przez jednego lub więcej artystów, grawerów, rzeźbiarzy lub malarzy. Projekt niektórych monet, jak na przykład ekskluzywnej srebrnej monety Pearl Harbor z U.S. Money Reserve, jest utrzymywany w tajemnicy do czasu oficjalnego upublicznienia.

Srebrne Amerykańskie Monety Orzeł mogą stanowić budulec Twojego portfela metali szlachetnych, zwiększając jego różnorodność, ponieważ srebro może poruszać się niezależnie od akcji i innych klas aktywów. Monety te charakteryzują się wysoką płynnością, dzięki czemu łatwo je kupić i sprzedać. Co więcej, przedstawiają one sam symbol wolności naszego narodu - Amerykańskiego Orła. Zadzwoń pod numer 1-844-307-1589

, aby dowiedzieć się, jak możesz cieszyć się pięknem i artyzmem Amerykańskiej Srebrnej Monety Orzeł w dłoni.

2. Na podstawie projektu monety, tworzona jest matryca wzorcowaPo

zatwierdzeniu projektu monety, tworzona jest para matryc wzorcowych i proces produkcji monety może się rozpocząć. Matryca to metalowy element, zazwyczaj stalowy pręt, który zawiera odwrotną wersję wzoru, który ma być wytłoczony na monecie. W pewnym sensie, matryce są jak gumowe stemple, ponieważ wzór na stemplu jest używany do tworzenia wielu kopii tego samego obrazu. Matryce są używane w ten sam sposób.

3. Srebro jest topione, wylewane i wytłaczaneNastępnie

, srebro jest topione i wylewane do rury, aby utworzyć coś, co jest znane jako "kęs". Kęs wygląda jak lity cylinder srebra. Kęs jest następnie zmiękczany, aby można go było przepuścić przez wytłaczarkę, gdzie jest formowany w długie, cienkie paski srebra. Paski te są sprawdzane pod kątem zarysowań i uszkodzeń.

4. Paski srebra są "wykrawane" do pożądanej wagiMniejsze

paski srebra są podawane przez prasę. Prasa "wykrawa" srebrne paski na monety o wadze 1 uncji (lub innej pożądanej wadze). Powstałe w ten sposób kawałki są nazywane "półfabrykatami", ponieważ wyglądają jak czyste srebrne monety. Każdy półfabrykat jest ważony, aby upewnić się, że osiągnięto pożądaną wagę monety.

W ten sposób Amerykańskie Srebrne Monety Orzeł rozpoczynają swoje życie w Mennicy Stanów Zjednoczonych w West Point - jako półprodukty. Mennica otrzymuje gotowe srebrne krążki od prywatnych dostawców. Zanim trafią one na halę produkcyjną, są sprawdzane pod kątem czystości przez wewnętrzne laboratorium mennicy.

5. Srebrne półfabrykaty są czyszczone i wypalaneW

tym momencie półfabrykaty mogą zostać wyczyszczone w roztworze mydła, wody i małych łożysk kulkowych, które usuwają rysy, szorstkie miejsca lub skazy z powierzchni przyszłej monety. Bez tego kroku, srebrne monety bulionowe i certyfikowane nie miałyby tak wspaniałego połysku, jak mają!

6. Po

wyczyszczeniu i wypolerowaniu półproduktów, ostateczny projekt monety jest tłoczony na obu jej stronach.

Moneta jest wtedy określana jako

"wyb

ita".

7) Monety są sprawdzane i wysyłanePo

wyprodukowaniu monety, jest ona sprawdzana i może być ponownie polerowana przed przygotowaniem do wysyłki.

Po wybiciu: What to Consider When Buying Silver Coins

"Silver coin demand remains strong for 2016," writes Kitco. Im więcej wiesz o srebrnych monetach, jak np. jak są bite, wyceniane, pakowane, etc., tym lepiej będziesz poinformowany jako nabywca srebra, gdy rok dobiegnie końca i rozpocznie się nowy. Teraz, gdy już wiesz, jak generalnie produkowane są srebrne monety, weź pod uwagę poniższe kwestie podczas dokonywania zakupu, zwłaszcza jeśli kupujesz srebrne monety po raz pierwszy.

  • Od kogo kupujesz? Zbadaj firmę, od której rozważasz zakup srebrnych monet. Weź pod uwagę, jak długo działa na rynku, ilu klientów obsłużyła i czy można jej zaufać. Na przykład U.S. Money Reserve jest jednym z największych dystrybutorów srebrnych monet emitowanych przez rząd w kraju, któremu zaufało już ponad 4500 000 klientów. Obejrzyj te referencje, aby usłyszeć bezpośrednio od naszych klientów.
  • Dlaczego kupują Państwo srebrne monety? Zrozumienie celów finansowych, które chcesz osiągnąć, pomoże Ci wybrać odpowiedni rodzaj srebra dla Twoich potrzeb. Zadaj sobie pytanie: czy szukasz wzrostu, ochrony, czy może przemyślanego prezentu, który przekażesz przyszłym pokoleniom?
  • Jaki rodzaj srebrnej monety kupujesz? Generalnie istnieją dwa rodzaje srebrnych monet: srebrne monety bulionowe i srebrne monety z certyfikatem. Oba rodzaje mogą pomóc Ci zdywersyfikować Twój portfel metali szlachetnych, ponieważ odnoszą się do różnych aspektów Twoich celów finansowych. Dowiedz się więcej o rodzajach srebra, które mogą być dla Ciebie odpowiednie.

Zrób następny

krokPrzewiduje

się, że

w 2017 roku ceny srebra wyniosą średnio od 22 do 24 dolarów za uncję, mówi Maxwell Gold, dyrektor ds. strategii w ETF Securities, co oznacza, że nie ma lepszego momentu, by pogłębić swoją wiedzę na temat

srebra.

W U.S. Money Reserve specjalizujemy się w edukowaniu klientów nie tylko w zakresie branży srebra, ale także w tym, jak samo srebro może lepiej chronić ich aktywa. Każdy z naszych Account Executives wnosi profesjonalne doświadczenie w posiadanie metali szlachetnych i każdy z nich dąży do zbudowania znaczącej, długotrwałej relacji z każdym klientem. Zadzwoń pod numer 1-844-307-1589

, aby dowiedzieć się więcej o srebrnych monetach i doświadczyć różnicy, jaką oferuje U.S. Money Reserve. Account Executives czekają na Twój telefon i są gotowi omówić, w jaki sposób można wykorzystać srebro, aby zwiększyć dywersyfikację portfela, zabezpieczyć się przed niezliczonymi rodzajami ryzyka gospodarczego i ograniczyć narażenie Twojej rodziny na potencjalne spadki na rynku. jak kupić srebroSilver American EagleU.S. MintShare this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsThe 2021 Type 2 Silver Eagle Has Landed at U.S. Money Reserve2021-09-01Learn
How Silver Proof Coins Are Made at the San Francisco Mint2021-08-27Have You Se
en the

All-New 2021 Gold American Eagle Design?
2021-08-20Czym jest ustawa o monetach wolnościowych?
2021-07-23Czym są monety bulionowe?
2021-07-14Obchodź Dzień Amerykańskiego Orła z America's Gold Authority®2021-06-16
Redakcja Menni.pl